Agencja Ubezpieczeniowa KIM Kaliccy

Ubezpieczenia komunikacyjne

Prowadzimy sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych wszystkich rodzajów pojazdów – samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników siodłowych, pojazdów wolnobieżnych, cystern, pojazdów specjalnych i innych. Zawieramy ubezpieczenia obowiązkowe OC oraz AC, od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), Assistance, ubezpieczenie szyb samochodowych, ochrony prawnej.


Ubezpieczenia majątkowe

Specjalizujemy się w tych ubezpieczeniach. Naszym Klientom oferujemy dopasowane do ich potrzeb produkty pozwalające zabezpieczyć w pełni interesy majątkowe. Oferujemy ubezpieczenia domów i mieszkań od kradzieży, pożaru, zalania, przepięć oraz innych zdarzeń losowych jak również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, które obejmuje ochroną np. sytuację zalania sąsiada. Istnieje także możliwość ubezpieczenia domków letniskowych w pełnym zakresie. Są to ubezpieczenia specyficzne, dlatego szczególnie ważne jest dopasowanie ich do konkretnej sytuacji osoby ubezpieczonej. Bardzo często negocjujemy specjalne zniżki dla stałych klientów.


Ubezpieczenia firm

Funkcjonowanie w profesjonalnym obrocie gospodarczym wymaga od przedsiębiorcy dużej ostrożności przy podejmowaniu zawodowych czynności, przepisy prawa bardzo często nakładają na osoby prowadzące działalność gospodarczą obowiązek wyższej staranności niż w przypadku konsumentów. Dlatego tak bardzo ważne jest posiadanie ubezpieczenia, które chroni przedsiębiorcę przed, nie raz, ogromną odpowiedzialnością finansową. Jako osoby działające w branży ubezpieczeniowej od wielu lat, doskonale rozumiemy jak różne mogą być podstawy odpowiedzialności przedsiębiorców, jak różnorodny może być przedmiot Państwa działalności.

W związku z tym wiemy jak ważne dla Państwa jest posiadanie ochrony ubezpieczeniowej właściwej dla branży, w której Państwo działają. Indywidualną oceną ryzyka związanego z działalnością prowadzoną przez naszych Klientów, zagrożeń jakie się z tym wiążą zajmują się nasi specjaliści, którzy doradzą Państwu jaki zakres ubezpieczenia firmy oraz prowadzenia działalności gospodarczej jest dla Państwa najbardziej odpowiedni.


Ubezpieczenia nietypowe

Ubezpieczenia na bazie wszystkich ryzyk, gwarancje finansowe.1/01/1970: 

Ubezpieczenie samochodu
złóż zapytanie o cenę

Ubezpieczenie domu
złóż zapytanie o cenę